- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Türk Milleti Mazlumdur

Türk Milleti Mazlumdur sitemize 20 Ağustos 2015 tarihinde eklenmiş ve 492 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türk milleti mazlumdur

ozden-taskin-nevsehir

Konuşmalarında bağımsız kürdistanı savunan islamcılar, koministler, sonradan görmeler, kimliksizler, ne idüğü belirsizler, yalıdakiler şimdi de utanmadan barış diye bağırıyorlar.


Samimi olun beyler, bağımsızlığı savunurken, hdpkk yı desteklerken, kanın döküleceğini bilmiyor muydunuz? Kansız bağımsızlık olur mu? yoksa timsah gözyaşı mı döküyorsunuz?
pkk ve uzantılarının ideolojik şehvetlerini biliyordunuz, buna rağmen desteklediniz, muhatap aldınız, ayaklarına kadar hakim, savcı gönderdiniz egemenlik kansız nasıl olacak hey gidi vicdanı satılıklar.

Hdpkk anayasa yazarken, köylere kadar her yeri silahla doldururken, öz savunma birlikleri oluştururken buna rağmen bile bile desteklediniz.

Peki silah niçin olur?  anayasa niye ilan edilir, öz savunma gücü nedir?

Bütün bunlara rağmen desteklediniz, itiraz edenleri de şerefsizlikle, kandan besleneler diye tanımladınız hala da destekliyorsunuz,

Peki bugün barış çağrınızın samimiyeti nedir?

Millet ve Din kimliğimizi ikinci plana attınız, kendinizi bunlara pas pas yaptınız,TÜRK – İSLAM diyenleri ihanet ve satılmışlıkla suçladınız, ben devletime bağlıyım diyen kürt kardeşime de hayır sen kürtsün deyip sahipsiz bıraktınız, şimdi de utanmadan, arlanmadan barış diyorsunuz.
Bugüne kadar tek bir pkk vahşetini kınadınız mı? Camide masum insan katletmek dahi. Siz kınayamazsınız beyler çünkü siz gerçekten vicdanınızı, insanlığınızı, İslam’ınızı, devletinizi ve milletinizi ucuz hesaplar, hayvani heves ve duygular karşılığında sattınız.
Şimdi sorarım satılık olan, işbirlikçi olan, hain olan mazlum ve mahzun bu millet mi siz misiniz?
Tüm zulümlere karşı durduk, lakin sizin bu kadar zalimin işbirlikçisi olduğunuzu bilmiyorduk, tabi zaman herşeyi gösterdi,  İslamı, Kur’an-ı, devleti, milleti, kardeşliği, birlikte yaşamayı çıkarı için ucuza satanları.

Sizin barış söylemlerinize ancak; hizmet ettiğiniz pkk, bop, küresel sermaye ve kandırdıklarınız inanır, artık siz inanırlığınızı kaybettiniz.

İslami değerlere ihanet edip uzaklaştınız, başka özlere yaklaşmanız sizin en büyük ihanetinizdir, boşuna hain, işbirlikçi aramayın.

İhanetle, işbirlikçilikle ithamınız aslında sizi resmeder. Size tuttuğumuz aynada görünen biz değil sizsiniz, ayna sizi gösteriyor. Tövbe edip bu yanlışınızdan dönün, Müslüman Türke dil uzatmayı da bırakın. Türk devleti ve milletinin en büyük belası devşirmelerdir. Bunlar; siyaset, milliyet ve din devşirmeleridir.

Yasin’leri, Fırat’ları şehid edenler sizsiniz ve sizin eseriniz….

  Saygılarımla      Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz