- Hoşgeldiniz

Adres : Tahmis Caddesi Sarraflar Çarşısı No :6 Nevşehir
Telefon : 0(384) 213 13 88
E-Posta : info@pamukcu.com
Websitesi : :http://www.pamukcu.com/Default.aspx
Üyelik Tarihi : 22 Mart 2016

Pamukcu Sarafiye

Pamukcu Sarafiye 

Kuyumculuğa başladığımız 1967 yılından itibaren, dürüstlük ve güven ilkelerinden vazgeçmeden bugünlere geldik. Geçen zaman içinde daima öncü, yenilikçi ve marka olmayı kendimize prensip edinip; bu yolda istikrarlı biçimde ilerlemekteyiz. İlk günden bu yana girişimciliğe olan inancımızı, yenilikçi ve yaratıcı bakış açımızı yitirmedik.

Ürün çeşidimizi ve müşteri portföyümüzü artırarak, liderliğimizi sürdürmek, kalitemizi koruyarak yenilikçi yapımız ile perakende mağazacılıkta öncü olmak temel amacımızdır. Modern yönetim anlayışının bir parçası olan “Toplam Kalite Yönetimi” felsefesinin ana ögelerinden olan lider yönetim anlayışı, sürekli iyileştirme ve tüm çalışanların katılımıyla birlikte takım ruhu oluşturarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve böylece üstün müşteri değeri yaratmak kalite politikamızdır. Kuyumculuk Sektöründe; 50 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz bilgi birikimi ile firmamızın alt yapısını  oluşturan, değerlere ve geleneklere bağlılıkla yolumuza devam etmekteyiz.

 

0(384) 213 13 88

Firmalar, Kuyumcu kategorisinde bulunan Pamukcu Sarafiye sitemize 22 Mart 2016 tarihinde eklenmiş ve 432 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :