- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI FİLM FULL İZLE

ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI FİLM FULL İZLE sitemize 24 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve 399 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.
ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI FİLM FULL İZLE

Film Adı : ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI FİLM FULL İZLE

Yapım Yılı : 2006

Film Türü : Fantastik , Aksiyon

Yönetmen : Uwe Boll

Senarist : Doug Taylor

Oyuncular : Ray Liotta - Gallian Jason Statham - Çiftçi Daimon Leelee Sobieski - Muriella Brian J. White - Kumandan Tarish Will Sanderson - Bastian Ron Perlman - Norrick Matthew Lillard - Dük Fallow Burt Reynolds - Kral Konreid Kristanna Loken - Elora Claire Forlani - Solana John Rhys Davies - Merick

Film Hakkında

ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI FİLM FULL İZLE

Kruglarda Kral Konreid (Burt Reynolds) ve kötülülükler lideri Gallian (Ray Liotta) arasında bitmek bilmeyen savaşta bir köylü olan ancak iyi dövüşçü olan Farmer Daimon (Jason Statham) karısının (Claire Forlani) kaçırılması ve oğlunun ölümünden sonra intikam yemini eder. Ve şimdi Farmer Daimon kral Konreid için Gallian gibi güçlü ve fantastik güçleri olan bir kötü adama karşı savaşmak zorunda kalacaktır. Ve oğlunu kaybetmesinden dolayı beslediği intikam duygusunu alarak yok etmeye çalışacaktır. Ancak Gallian’ın yarı hayvan savaşçılarına karşı Daimon ve adamlarının gücü, acaba o kadar güçlü olabilecek midir?

Yaş sınırı

Film içerdiği dövüş ve şiddet sahnelerinden dolayı 13 yaş ve üzeri yaş grubundan aşağı izleyici kitlesi için uygun görülmemektedir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz